»
Meade #62 SCT Camera T-adapter voor LX-Series telescopen

Meade #62 SCT Camera T-adapter voor LX-Series telescopen

Product ID: [459 / 683]
Astrofotografie met uw Meade LX series telescoop
  • Camera adapter voor LX series telescopen
  • Gratis verzending
Nog geen beoordelingen Schrijf de eerste review!
€47,90Voorraad: Op voorraad
Verwachte bezorgdatum: woensdag 23 mei 2012 (morgen)
Vraag een offerte aan vanaf 10 stuks

De Meade #62ST T-Adapter voor LX telescopen is de basis voor primaire-focus fotografie met de de Meade LX series telescopen. Schroef de T-Adapter om de rear cell van de telescoop, gevolgd door een T-Ring voor uw specifieke 35mm of digitale SLR camera. Vervolgens kunt u de camera body aan een telescoop koppelen.

Meade heeft T-monteringen voor de meeste camera modellen van 35mm. Om uw camera aan uw Meade LX series telescoop te koppelen heeft u zowel de #62 T-Adapter nodig als de juiste T-Ring voor uw camera.

U kunt de verschillende T-Ringen voor uw specifieke camera vinden op onze website.

Reviews Terug naar bovenEr zijn nog geen reviews geschreven over de Meade #62 SCT Camera T-adapter voor LX-Series telescopen.
Wees de eerste om een review te schrijven!

Vraag & antwoord Terug naar boven

Er zijn nog geen beantwoorde vragen over de Meade #62 SCT Camera T-adapter voor LX-Series telescopen. Wees de eerste om een vraag te stellen!

Stel hier uw vraag
Uw naam E-mail adres (optioneel)
*Optioneel. Wordt weergegeven bij uw vraag. *Uw e-mail adres wordt enkel gebruikt voor notificatie bij antwoord
Specificaties Terug naar boven
Algemeen
 Typecamera-adapter
 MerkMeade
SerieMeade LX
Garantie1 jaar
 Geschikt voor
  • Meade LX90
  • Meade LX200
 Aansluiting op de andere kantT-ring
Gratis verzending

Alle artikelen
gratis thuisbezorgd
met UPS.

Waarom expert-shops?
  • Gratis verzending
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Specialist op het gebied van microscopen
  • 14 dagen afkoelperiode
  • Excellente service
  • Snelle levering met UPS
Laatste tweet

Het lijkt wel hartje zomer. Wilt u weten hoe warm het bij u in de buurt is? bit.ly/Ltl9y9http:/www.weerstationexpert.nl/thermometer