Op werkdagen
voor 21:00 besteld,
morgen in huis
(ook op zaterdag)
Leg de beelden van uw microscoop vast op uw computer
Altijd al de beelden die u door uw microscoop ziet op willen slaan op een computer? Dit is nu mogelijk met de Bresser microscopen camera's. Deze camera's zijn speciaal ontworpen voor de tubus van de microscoop. Meestal worden deze camera's gebruik in combinatie met een trinoculaire microscoop (3 tubussen), maar ze kunnen desgewenst ook gebruikt worden in binoculaire microscopen. De Bresser camera's zijn zowel bruikbaar bij biologische als stereo microscopen. De Camera wordt geleverd inclusief software en is bruikbaar als video camera en als fotocamera
Verschillende versies leverbaar
Er zijn een aantal versies beschikbaar van de Bresser MicroCam:
Dit product betreft de 5.0 Megapixel camera, de andere camera's kunt u elders op onze website vinden.
Over de Bresser 5.0 megapixel camera
De MikroCam 5.0MP is een zeer gevoelige camera. De behuizing is vervaardigd uit metaal. Er worden meerdere adapters meegeleverd, zodat hij past op verschillende microscopen:
Kenmerken:
Technische specificaties:
Vraag: Herman.N.Pieplenbosch, 14 december 2012 Kan deze camera werken met de Byomic Microscoop (stereo,zoom) Trinoculair inclusief donkerveld.? Antwoord: Ja, dat is zeker mogelijk.
Vraag: Anoniem, 9 september 2012 kan deze camera werken met microscoop Bresser Researcher ICD? dank Antwoord: Nee, deze microscoop is namelijk niet trinoculair of monoculair. Wanneer u met een stereomicroscoop een camera wilt aansluiten moet deze trinoculair zijn. Bij een Biologische microscoop moet deze monoculair of trinoculair zijn.
Vraag: Anoniem, 25 april 2012 Lopen deze camera's ook op OSX? (apple) Antwoord: Nee, helaas niet
Vraag: Niels, 31 januari 2012 zitten hier ook de adapters voor 30mm bij? Antwoord: Ja, hij is voor voorzien van zowel een 30mm als een 30.5mm adapter.
Vraag: Niels, 30 januari 2012 wat is er allemaal mogelijk met de bijgeleverde software? Kan ik hier ergens van een filmpje vinden ofzo? Antwoord: Met de meegeleverde software is heel veel mogelijk bv. het tellen van cellen, handmatig instellen van de witbalans op rood, groen en blauw. Er kunnen serie foto’s achter elkaar gemaakt wordenen en nadat de serie opname's klaar is kunnen de foto's snel bekeken worden en kan hieruit een keuze gemaakt worden. De belichtingstijd is naast automatisch, ook handmatig in te stellen. Ook voor de professional die steeds op zoek is naar een zo optimaal mogelijk resultaat biedt deze camera ontzettend veel! De MicroCam 5.0 MP beschikt ook over nieuwe beeldprocessing software, waarmee men metingen en tellingen kan doen.
Vraag: Kesteman, 23 januari 2012 Zijn de drie bijgeleverde adapters toepasbaar op de ZOOM BINO en de TRINO van de NOVEX AR-SERIE? Antwoord: U zou met deze adapters de camera ook op de Novex AR-serie moeten kunnen aansluiten.
Vraag: Robert De Lust, 22 augustus 2011 Ik beschik over een laptop PC met de laatste Windows 7 versie. Werkt de MicroCam hierop? Beste dank. Antwoord: Dit is geen probleem en werkt gewoon
| Algemeen | ||
|---|---|---|
| Type |
|
|
| Merk | Bresser | |
| Garantie | 2 jaar | |
| Megapixel | 5 | |
| Aansluiting | USB 2.0 | |
| Resolutie | 2592×1944 pixels | |
Op werkdagen
voor 21:00 besteld,
morgen in huis
(ook op zaterdag)